Hakkımızda

İnce Elektronik Limited 1981 kuruluşlu birinci ve ikinci kuşak yöneticiler ile yönetilen bir aile şirketidir. 2018 yılı itibari ile Uğur Soğutma, Ahmet Yar Soğutma, Frenox Endüstriyel Soğutma, Dorukan Isı/Nem Takip Sistemleri, Karcher Profesyönel Temizlik Ekipmanları, ISM Minibar, Fanset Elektrikli Ev Aletleri Ltd ve ESCO Ocak/Fırın Grupları Kıbrıs ana distribütörlüğünü yapmaktadır.

Toplamda depoları, mağazaları ve satış sonrası hizmet alanları ile 2,200 m2 alanda hizmet vermektedir.

Distribütörlüğünü yaptığı tüm markaların aynı zamanda satış sonrası hizmetlerini de kendi bünyesinde sağlamaktadır.

Şirket bir ana mağaza, 32 personeli, 12 araç, 2 ana depo ve 39 alt bayisi ile birlikte KKTC’nin geneline hizmet vermektedir. Şirketimizin Güney Kıbrıs’ta da kayıtlı ve aktif olarak ticaret yapan 100% yerli sermayeli bir şirketi de bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Rekabet ettiğimiz tüm sektörlerde ve endüstriyel soğutma alanı özelinde, teknoloji ve sektörel kurumsal bilgiyi en üst düzeyde kullanarak, müşterilerimizin bu alanlardaki ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve alternatif çözümler arasından en doğrusuna yönlendirmektir.

VİZYONUMUZ

Kıbrıs genelinde yönettiğimiz tüm markaları ilgilendiren tüm projerlerden haberdar olmak, özelinde endüstriyel soğutma sektörünü domine etmek, ülkedeki market soğutma, satış ve satış sonrası hizmetler denildiğinde akla gelen ilk şirket olmaktır.

İLKELERİMİZ

  • Tüm kurumsal paydaşlarımızla ilişkilerimizde dürüst, eşit ve adil olmak,
  • Kurumsal anlamda birlikte çalıştığımız kişilerle aidet duygusunu en üst düzeyde sağlamak.
  • Paydaşlarla ikili ilişkilerde karşılıklı güven telkin etmek,
  • Ticari partnerlik yürüttüğümüz firmalarla dürüstlük ve karşılıklı saygı çerçevesinde hareket etmek,
  • Ticari rekabet içerisinde bulunduğumuz firmalarla adil bir şekilde faaliyet yürütmek,